User Files (6.x-1.0-beta3) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: Size
eo: Grandeco

en: Name
eo: Nomo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: View
eo: Vidu
