User Files (6.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Register
fa: ثبت نام

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Size
fa: اندازه

en: Name
fa: نام

en: Preview
fa: پیش نمایش

en: View
fa: مشاهده

en: Files
fa: فایل‌ها
