User Files (6.x-1.0-beta3) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Register
fr: S'inscrire

en: Delete
fr: Supprimer

en: Size
fr: Taille

en: Name
fr: Nom

en: Preview
fr: Aperçu

en: View
fr: Voir

en: Files
fr: Fichiers

en: Delete it!
fr: le(a) supprimer!

en: Upload file
fr: Transférer le fichier

en: Are you sure?
fr: Êtes-vous certain(e) ?
