User Files (6.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Size
hu: Méret

en: Name
hu: Név

en: Preview
hu: Előnézet

en: View
hu: Megtekintés

en: Files
hu: Fájlok

en: Upload file
hu: Fájl feltöltése

en: Are you sure?
hu: Biztos?

en: My files
hu: Fájlaim
