User Files (6.x-1.0-beta3) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Register
id: Daftar

en: Delete
id: Hapus

en: Type
id: Jenis

en: Size
id: Ukuran

en: Name
id: Nama

en: Preview
id: Tinjauan

en: View
id: Lihat
