User Files (6.x-1.0-beta3) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Register
kn: ರಿಜಿಸ್ಟರ್(ನೋಂದಾಯಿಸು)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Files
kn: ಕಡತಗಳು
