User Files (6.x-1.0-beta3) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Register
lt: Registruotis

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Size
lt: Dydis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Files
lt: Failai

en: Upload file
lt: Įkelti failą
