User Files (6.x-1.0-beta3) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Name
mn: Нэр

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: View
mn: Харах

en: Files
mn: Файлууд
