User Files (6.x-1.0-beta3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Register
mr: नोंदणी

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Name
mr: नाव

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य
