User Files (6.x-1.0-beta3) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Register
pt: Registrar

en: Delete
pt: Apagar

en: Type
pt: Tipo

en: Size
pt: Tamanho

en: Name
pt: Nome

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: View
pt: Ver

en: Files
pt: Arquivos

en: Upload file
pt: Enviar Arquivo
