User Files (6.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Register
ro: Înscriere

en: Delete
ro: Şterge

en: Type
ro: Tip

en: Size
ro: Mărime

en: Name
ro: Nume

en: Preview
ro: Previzualizare

en: View
ro: Afişează

en: Files
ro: Fişiere
