User Files (6.x-1.0-beta4) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Type
bg: Тип

en: Size
bg: Размер

en: Name
bg: Име

en: Preview
bg: Преглед

en: View
bg: Преглед

en: Upload file
bg: Качи файл
