User Files (6.x-1.0-beta4) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Register
da: Opret konto

en: Delete
da: Slet

en: Size
da: Størrelse

en: Name
da: Navn

en: Preview
da: Gennemse

en: View
da: Vis

en: Files
da: Filer

en: Upload file
da: Upload fil

en: Are you sure?
da: Er du sikker?
