User Files (6.x-1.0-beta4) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Register
hr: Registriraj se

en: Delete
hr: Izbriši

en: Type
hr: Vrsta

en: Size
hr: Veličina

en: Name
hr: Naziv

en: Preview
hr: Pregled

en: View
hr: Pregled

en: Files
hr: Datoteke
