User Files (6.x-1.0-beta4) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Register
kk: Тіркеу

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Size
kk: Көлем

en: Name
kk: Аты

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: View
kk: Қарау
