User Files (6.x-1.0-beta4) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Name
ne: नाम

en: Preview
ne: पूर्वदृश्य

en: View
ne: दृश्य
