User Files (6.x-1.0-beta4) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: View
pa: ਵੇਖੋ
