User Files (6.x-1.0-beta4) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Register
ru: Зарегистрироваться

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Size
ru: Размер

en: Name
ru: Название

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: View
ru: Просмотреть

en: Files
ru: Файлы

en: Upload file
ru: Загрузить файл

en: Are you sure?
ru: Вы уверены?

en: My files
ru: Мои файлы

en: Upload a file
ru: Загрузить файл

en: Sign-in
ru: Вход
