User Files (6.x-1.0-beta4) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Register
sl: Registracija

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Size
sl: Velikost

en: Name
sl: Ime

en: Preview
sl: Predogled

en: View
sl: Prikaži
