User Files (6.x-1.0-beta4) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Elemino

en: Type
sq: Lloji

en: Size
sq: Madhësia

en: Name
sq: Emri

en: Preview
sq: Shikoje

en: View
sq: Shfaq
