User Files (6.x-1.0-beta4) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Size
te: కొలత

en: Name
te: పేరు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: View
te: చూడు
