User Files (6.x-1.0-beta4) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Register
uk: Реєстрація

en: Delete
uk: Вилучити

en: Type
uk: Тип

en: Size
uk: Розмір

en: Name
uk: Ім'я

en: Preview
uk: Перегляд

en: View
uk: Перегляд

en: Files
uk: Файли

en: Upload file
uk: Завантажити файл

en: Are you sure?
uk: Ви впевнені?

en: My files
uk: Мої файли

en: Upload a file
uk: Відвантажити файл
