User Files (6.x-1.0-beta6) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Size
bs: Veličina

en: Name
bs: Ime

en: Preview
bs: Pregled

en: View
bs: Pregled
