User Files (6.x-1.0-beta6) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Register
de: Registrieren

en: Delete
de: Löschen

en: Type
de: Typ

en: Size
de: Größe

en: Preview
de: Vorschau

en: View
de: Ansicht

en: Files
de: Dateien

en: Delete it!
de: Löschen

en: Upload file
de: Datei speichern

en: Are you sure?
de: Sicher?

en: My files
de: Meine Dokumente

en: Upload a file
de: Lade eine Datei hoch

en: Sign-in
de: Anmelden

en: Choose file
de: Datei wählen
