User Files (6.x-1.0-beta6) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Size
dz: ཚད།

en: Name
dz: མིང་།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: View
dz: སྟོན་
