User Files (6.x-1.0-beta6) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Size
el: Μέγεθος

en: Name
el: Όνομα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: View
el: Προβολή

en: Files
el: Αρχεία

en: Upload file
el: Αποστολή αρχείου
