User Files (6.x-1.0-beta6) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
jv: Busek

en: Type
jv: Tipe

en: Size
jv: Ukuran

en: Name
jv: Jeneng

en: Preview
jv: Pratinjau

en: View
jv: Tampilan
