User Files (6.x-1.0-beta6) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Size
km: ទំហំ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: View
km: មើល

en: Files
km: ឯកសារ
