User Files (6.x-1.0-beta6) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Name
ml: പേര്

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: View
ml: കാഴ്ച്ച
