User Files (6.x-1.0-beta6) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Register
nl: Registreren

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Size
nl: Grootte

en: Name
nl: Naam

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: View
nl: Weergeven

en: Files
nl: Bestanden

en: Upload file
nl: Bestand(en) uploaden

en: Are you sure?
nl: Weet u het zeker?
