User Files (6.x-1.0-beta6) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Register
pt: Registar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Type
pt: Tipo

en: Size
pt: Tamanho

en: Name
pt: Nome

en: Preview
pt: Pré-visualização

en: View
pt: Mostrar

en: Files
pt: Ficheiros
