User Files (6.x-1.0-beta6) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Register
sk: Registrovať

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: Size
sk: Veľkosť

en: Name
sk: Názov

en: Preview
sk: Náhľad

en: View
sk: Zobraziť

en: Files
sk: Súbory

en: Upload file
sk: Nahrať súbor

en: Are you sure?
sk: Ste si istý?
