User Files (6.x-1.0-beta6) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Register
sv: Registrera

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Size
sv: Storlek

en: Name
sv: Namn

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: View
sv: Visa

en: Files
sv: Filer

en: Upload file
sv: Ladda upp fil

en: Are you sure?
sv: Är du säker?
