User Files (6.x-1.0-beta6) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Register
ta: பதிவு செய்

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: Size
ta: அளவு

en: Name
ta: பெயர்

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: View
ta: பார்
