User Goals (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Message
ca: Missatge

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Current
ca: Actual

en: Start
ca: Inici

en: Goal
ca: Objectiu

en: Display type
ca: Tipus de visualització

en: Update preview
ca: Actualitza la previsualització
