User Goals (6.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Message
cy: Neges

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Current
cy: Cyfredol

en: Start
cy: Dechrau

en: Display type
cy: Dangos math
