User Goals (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Preview
de: Vorschau

en: Current
de: Aktuell

en: Start
de: Beginn

en: Goal
de: Ziel

en: Display type
de: Anzeigetyp

en: Update preview
de: Vorschau aktualisieren
