User Goals (6.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Message
es: Mensaje

en: Preview
es: Vista previa

en: Current
es: Actual

en: Start
es: Comienzo

en: Goal
es: Objetivo

en: Display type
es: Tipo de presentación

en: Update preview
es: Vista previa de la actualización
