User Goals (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Message
eu: Mezua

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Current
eu: Unekoa

en: Display type
eu: Bistaratu mota

en: Update preview
eu: Aurreikuspena eguneratu
