User Goals (6.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Preview
fr: Aperçu

en: Current
fr: Actuel

en: Start
fr: Début

en: Goal
fr: Objectif

en: Display type
fr: Type d'affichage

en: Update preview
fr: Actualiser l'aperçu
