User Goals (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Message
it: Messaggio

en: Preview
it: Anteprima

en: Current
it: Corrente

en: Start
it: Inizio

en: Goal
it: Obbiettivo

en: Display type
it: Tipo di display

en: Update preview
it: Aggiorna l'anteprima
