User Goals (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Message
ja: メッセージ

en: Preview
ja: プレビュー

en: Current
ja: 現在

en: Start
ja: 開始

en: Goal
ja: 目的

en: Display type
ja: 表示形式

en: Update preview
ja: プレビューの更新
