User Goals (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Message
nl: Bericht

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Current
nl: Huidige

en: Start
nl: Begin

en: Goal
nl: Doel

en: Display type
nl: Weergavetype

en: Update preview
nl: Voorbeeldweergave bijwerken
