User Goals (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Message
oc: Messatge

en: Preview
oc: Apercebut

en: Current
oc: Actual

en: Display type
oc: Tipe d'afichatge

en: Update preview
oc: Actualizar l'apercebut
