User Goals (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Message
ro: Mesaj

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Current
ro: Actual

en: Display type
ro: Tipul de afișare

en: Update preview
ro: Actualizare previzualizare
