User Goals (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Message
ru: Сообщение

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Current
ru: Текущий

en: Start
ru: Начало

en: Goal
ru: Цель

en: Display type
ru: Тип отображения

en: Update preview
ru: Обновить предпросмотр
