User Goals (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Message
sk: Správa

en: Preview
sk: Náhľad

en: Current
sk: Aktuálny

en: Start
sk: Štart

en: Display type
sk: Typ zobrazenia
