User Goals (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Message
vi: Thông điệp

en: Preview
vi: Xem trước

en: Current
vi: Hiện thời

en: Start
vi: Khởi động

en: Display type
vi: Kiểu trình bày

en: Update preview
vi: Cập nhật xem thử
