User Goals (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Message
ar: الرسالة

en: Preview
ar: معاينة

en: Current
ar: الحالي

en: Start
ar: البداية

en: Goal
ar: هدف

en: Display type
ar: نوع العرض

en: Update preview
ar: تحديث المعاينة
