User Goals (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Message
az: Mesaj

en: Preview
az: Önizləmə

en: Current
az: Hazırkı

en: Goal
az: Məqsəd

en: Display type
az: Ekran növü
